Stefan Banach

Krótka  charakterystyka  strony.

Opis witryny w katalogu:

Tytuł strony: MATEMATYKA, Stefan BANACH, Gmina CHOCZEWO, LĘBORK, rodzina SUDAK i MIAZGA.
Opis strony:  

Strona Internetowa mgr Wioletty Nawrockiej poświęcona MATEMATYCE - Królowej Nauk. Opis grobu Stefana Banacha we Lwowie. Wiele cennych informacji na temat Lęborka i Gminy Choczewo. Fragment drzewa genealogicznego rodziny Sudak i Miazga.

 

Kategoria:

 

Edukacja i nauka/Dyscypliny naukowe/Nauki ścisłe/Matematyka

Ikona:  

Słowo wstępne:

        Materiały zawarte na tej stronie są tematycznie związane z matematyką (Stefan Banach, matematyczne materiały dydaktyczne i in.), pracą wychowawczą w szkole, miejscem mojego zamieszkania (Lębork) i wykonywania czynności zawodowych (Choczewo, Zespół Szkół w Choczewie - Gimnazjum i Szkoła Podstawowa).

        W konstrukcji strony aktywnie uczestniczą uczniowie. W związku z tym prezentuję tutaj moją klasę (i jej ważne sprawy) oraz sprawozdania z matematycznych uroczystości szkolnych. Na szczególną uwagę zasługują galerie prac uczniowskich. Ich "szkolne" pomysły mogą być wykorzystane przez uczniów i nauczycieli z różnych zakątków naszego kraju.

        Moje życie osobiste i zawodowe związane jest z matematyką i szkołą w Choczewie i Lęborku. Dla super ciekawskich ... podaję wiele ogólnodostępnych informacji na temat swojego życia prywatnego, aby nie zadawali mi zbędnych pytań w czasie trwania lekcji...

        Dziękuję wszystkim tym osobom, które nieustannie wspierają mnie w moich działaniach i pobudzają do większej aktywności zawodowej. Pozdrawiam wszystkich bliskich i znajomych...

mgr Wioletta NAWROCKA

P. S.     Świece niech wprawią Was w romantyczny matematyczny nastrój.

Warto zobaczyć:

        www.osieki.friko.pl (Tomasz Bianga, kl. II B gimnazjalna w Choczewie, 2004)

        www.perlaosieki.friko.pl (Paweł Zondziuk, absolwent Gimnazjum w Choczewie)

 

Na początek.          Powrót do strony głównej.